Online Terapi Merkezi 

Online Terapi Merkezi ruh sağlığı uzmanları ile psikolojik destek almak isteyen kişileri, bir araya getiren bir platformdur. Alanında uzman psikologlar, sisteme kayıt olan danışanlar ile görüşme sağlar ve psikolojik sorunların üstesinden gelme noktasında destek verir. Amacımız, hiçbir endişe duymadan hayatınızı daha kolay ve sorunsuz yaşayabilmeniz için bilgili, deneyimli ve donanımlı kadromuz ile yanınızda olmaktır. Psikolojik sorunları aşma noktasında, uzman desteğine ihtiyaç duyuyor ve bu amaçla güvenilir bir destek arıyorsanız onlineterapimerkezi.com adresinde sizleri bekliyoruz.
 

Online Terapi Merkezi Nasıl Çalışır?

Online terapi merkezi, dijitalleşen dünyada artık her şeyin internet ortamına aktarılması düzenine göre hizmet verir. Yani artık terapistinizle görüşme yapmak için aynı yerde olmak zorunda değilsiniz. Tamamen sizlerin belirlediği gün ve saatte, istediğiniz terapistle görüşme sağlayabilirsiniz. Üstelik bunu online olarak yani sadece bir internet bağlantısı ile gerçekleştirebilirsiniz.

Onlineterapimerkezi.com adresi üzerinden kaydolabilir ve sistem üzerinde yer alan terapistler arasından sizlere en uygun olanı tercih edip, istediğiniz zaman terapilere başlayabilirsiniz. Terapistinizle gerçekleştirdiğiniz görüşmeler asla kayıt altına alınmaz ve gizlilik ihlali söz konusu olmaz. Terapistinizle paylaştığınız hiçbir bilgi, 3. şahıslarla paylaşılmaz.  
 

Uzmanlarımız

Online terapi Merkezi bünyesinde yer alan uzmanlar, bu alanda lisans ve lisansüstü eğitimini tamamlamış, yetkin kişilerdir. Almış oldukları lisans eğitiminin yanı sıra kendi alanlarında çeşitli eğitimler ve katıldıkları çalışmalar ile uzmanlaşmışlardır. Gerçekleştirdiğiniz görüşmeler sonucunda, alanında ne kadar profesyonel olduklarını, ruh sağlığınızı iyileştirmek adına sizlere uygun ortam yarattıklarını yakından deneyimleyebilirsiniz.

Online Terapi Merkezi bünyesinde halihazırda görüşme sağlayabileceğiniz pek çok uzman yer alır. Her geçen kadrosunu genişletmeye ve daha fazla uzman ile yoluna devam etmeye kararlıdır. Ekibe katılacak her uzmanın seçiminde inanılmaz hassasiyet gösterilmektedir. Bizleri tercih eden danışanlarımıza karşı yüksek sorumluluk bilincine sahip olduğumuzdan, bünyemizde görev alan her uzman içinde aynı titizliği gösteriyoruz.
 

Misyonumuz

Online Terapi Merkezi olarak psikolojik sorunlar yaşayan ve yardıma ihtiyaç duyan bireylerin, terapi alma sürecindeki zorlukları aşmasını sağlıyoruz. Bir terapi sürecinde ortaya çıkabilecek tüm aksaklıkların ve engellerin aşılması, kişilerin istedikleri zaman terapi alabilmesini sağlamak istiyoruz. Bu amaçla bünyemizde görevli terapistlerimizle birlikte, danışanlarımızın istediği her saatte, istediği her uzmanımızla görüşmesini sağlıyoruz. Ayrıca herkesin psikolojik desteğe kolay ulaşabilmesi için, elimizden gelen her şeyi yapıyor ve bu doğrultuda çalışıyoruz.
 

Vizyonumuz

Online Terapi Merkezi bugün yapmış olduğu tüm faydalı çalışmaları geleceğe taşımayı hedefliyor. Giderek büyüyen ve gelişen bir terapi merkezi olmayı, daha fazla insana ulaşmayı ve dünyanın dört bir yanından insanların hayatına dokunmayı istiyoruz. Bu amaçla her gün kendimizi daha fazla geliştirmeyi ve aramıza yeni katılacak uzmanlarımızla birlikte çok daha büyük bir platform olma hedefine doğru ilerliyor ve çalışıyoruz. Bizler; 
Bilimsel yöntemler ve etik değerler ile çözüm odaklı uygulamaları kullanarak, sağlıklı bireyler, sağlıklı aileler, sağlıklı nesiller ilkesi ile yola çıktık.

05528203128
Whatsapp