Ödeme, İptal ve İade Politikası 

Genel  

Kullanmakta olduğunuz web sitesine, elektronik ortamda kaydolduğunuz ve hizmet ve ürün satın aldığınız takdirde, size sunulan ön bilgilendirme formunu ve mesafeli satış sözleşmesini kabul etmiş sayılırsınız.

Ödeme; 

1-Ödeme, her seans başı için hesaplanır ve değerlendirilir.

2- Bir seans için ödenen ücret, 1 saatlik seansı kapsar. 

3. Ödeme havale EFT ve Kredi kartı ile yapılır. 

4- Seans başına gerçekleştirilecek ödeme, seans öncesinde gerçekleştirilir. 

Ödeme yapan ancak seansa katılmayan kişiler için iptal ve iade koşulları;

1-Seansın iptal edilmesi halinde en geç 24 saat öncesinde bilgi verilmesi gerekir.

2- Seansınızın olduğu gün iptal etmeniz halinde, uzman terapistin başka biriyle yapabileceği seansın engellenmesi ve acil durumu olan danışanların bundan faydalanılamaması gibi sorunlara sebep olunması sebebiyle ücret iadesi yapılmaz. 

3- Acil ve zaruri sebeplerden ötürü seansın iptal edilmesi durumunda, ödemenizin bir sonraki seansınıza aktarılması hususunda görüşme sağlayabilirsiniz. 

Online seans esnasında internet veya telefon kesilirse;

1-Hattın hangi taraftan kaynaklı olarak kesildiğine bakılmaksınız, ilk 15 dakika içinde kesinti olursa bu seans sayılmaz ve başka bir tarihe tekrar seans verilir. 

2- Kesinti ilk 15-35 dakika arasında gerçekleştiğinde, en yakın tarihte 35-15 dakika süren tamamlayıcı bir seans verilir. 

3- Son 15 dakika içinde kesinti olması halinde, kalan süre bir sonraki seansa eklenir ve hiçbir mağduriyet yaşamamanız sağlanır. 

05528203128
Whatsapp