Uzman Klinik Psikolog

Umut Kılıç

50 dakika 400₺

  • Mesaj
  • Sesli
  • Görüntülü

Hakkında


Klinik Psikolog Umut KILIÇ Doğu Akdeniz Üniversitesi Psikoloji bölümünden bölüm birincisi olarak mezun olup, İstanbul Kent Üniversitesi Klinik Psikoloji Yüksek Lisans programından Yüksek Şeref derecesiyle mezun olmuştur. Lisans ve Yüksek Lisans sürecinde Ömer Halisdemir Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Psikiyatri Servisinde uygulamalı stajını yapmıştır. Uzman Klinik Psikolog Umut Kılıç , Çocuk, Ergen ve Yetişkinlerle çeşitli alanlarda online olarak ve Çorum ilinde yüz yüze olarak danışmanlık merkezinde çalışmalarını sürdürmektedir. Lisans ve Klinik Psikoloji eğitimi boyunca birçok terapi eğitimini tamamlamıştır.

Çalışma Grupları


Yetişkin (18-65) İleri Yetişkin (65+) Ergen (12-18) Çocuk (7-11) Okul Öncesi Çocuk (0-6) Aile Çift

Terapi Ekolleri


EMDR Terapisi ( Temel EMDR, İleri EMDR , Çocuk ve Ergenler İçin EMDR Bilişsel Davranışçı Terapi (BDT) , Çocuk ve Ergenlerde BDT Cinsel Terapi Çözüm Odaklı Terapi Evlilik Terapisi Çift Terapisi, Aile Danışmanlığı Dikkat Eksikliği ve Hiperaktivite Hücum Terapisi Aktarım Odaklı Terapi Kayıp Yas Terapisi Yeme Bozuklukları Uygulayıcı Eğitimi Şema Terapisi Duygu Odaklı Terapi Objektif – Projektif Testler

Uzmanlık Alanları


Bireysel Terapi, Aile ve Çift Terapisi, Çocuk Ergen Terapisi, Kaygı Bozuklukları, Travmalar , Travma Sonrası Stres Bozukluğu, Madde Bağımlılığı , Panik Atak , Anksiyete , Fobiler (Özgül Fobi,Sosyal Fobi vb.) Depresyon , Obsesif Kompulsif Bozukluk (OKB), Öfke ve Stres Yönetimi , Davranış Bozuklukları.

Danışan Yorumları